NASZE ATUTY

Co nas wyróżnia?

Poniższe usługi są dla Państwa bezpłatne!
(jesteśmy wynagradzani przez towarzystwa ubezpieczeniowe)

Szeroka ochrona w korzystnej cenie
Poprzez negocjację oferty z różnymi towarzystwami ubezpieczeniowymi dążymy do uzyskania jak najszerszej ochrony za najkorzystniejszą składkę.
Spersonalizowane rozwiązania
Podpowiadamy różne rozwiązania, które mogą uczynić ofertę niestandardową i „szytą na miarę”.
Przejrzysta analiza ofert
Przygotowujemy dla Państwa porównanie zebranych ofert w formie tabelarycznej, jak i opisowej, tak, aby można było obiektywnie je porównać i ocenić (zarówno pod względem wysokości składek, jak i różnic w zakresie ubezpieczenia).
Szczegółowe rekomendacje
Przed zawarciem umowy udzielamy pisemnej rekomendacji najwłaściwszej oferty, wyjaśniając przeważające dla niej korzyści.
Wyjaśnienie kruczków i wyłączeń
Wyjaśniamy „kruczki” i wyłączenia zawarte w OWU, które mogą być w Państwa przypadku szczególnie niekorzystne oraz w przypadku niejasnych zapisów ubiegamy się o oficjalne interpretacje Towarzystw Ubezpieczeniowych.
Rozszerzenia dopasowane do potrzeb
Podkreślamy wyjątkowe zastosowanie klauzul i rozszerzeń zakresu ubezpieczenia dopasowanych do Państwa indywidualnych potrzeb.
Wsparcie w zgłaszaniu roszczeń
Aktywnie pomagamy skompletować dokumentację potrzebną do zgłoszenia roszczenia, jak również oceniamy zasadność i wysokość przyznanych odszkodowań. Odwołujemy się od niesłusznych decyzji Towarzystw Ubezpieczeniowych.
Monitoring ubezpieczenia i płatności
Monitorujemy wszystkie zmiany w ubezpieczeniu oraz płatności składek.
Program do obsługi ubezpieczenia
Udostępniamy Naszym Klientom program do obsługi ubezpieczenia grupowego. Po otrzymaniu indywidualnego hasła mogą Państwo zalogować się do systemu i na bieżąco mieć wgląd w ubezpieczenie oraz możliwość dokonywania modyfikacji.
App screenshot